PURITAN'S PRIDE NIACIN 100MG 100 TAB.

PURITAN'S PRIDE NIACIN 100MG 100 TAB.

  • Producent: Puritan's Pride
  • Kod produktu: 07431211480
  • Dostępność: W magazynie
  • 24,00zł

  • Cena netto: 22,22zł

Niacyna 100 mg - witamina B3

Witamina B3, czyli niacyna, znana jest również jako czynnik przeciwpelagryczny, dlatego nazywa się ją witaminą PP. Niacyna 100 mgpowinna być stosowana jako uzupełnienie codziennej diety, ponieważ, mimo, że w przeciwieństwie do innych witamin z grupy B, jest produkowana w naszym organizmie, jednak w bardzo niewielkich ilościach. 

Niacyna w tabletkach - wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi

Przyjmowanie niacyny w tabletkach jest istotne, ponieważ witamina ta pełni niezwykle ważną rolę w naszym organizmie. Między innymi bierze udział w produkcji energii, uczestniczy w tworzeniu czerwonych ciałek krwi, hamuje toksyczne działanie związków chemicznych i leków, a nawet reguluje poziom cholesterolu we krwi. Korzystne działanie na system nerwowy i stan psychiczny, a jednocześnie poprawienie ukrwienia skóry i kondycji naszych włosów wspomoże suplement Puritan's Pride w postaci niacyny. Cenapreparatu jest wyjątkowa, więc warto skorzystać z naszej oferty.

Niacyna a cena - wysoka jakość w dobrej cenie

Preparat wykazujący kompleksowe działanie, wspierające funkcjonowanie całego organizmu wart jest swojej ceny. Suplement Puritan's Pride to bardzo korzystny stosunek jakości, ilości składnika, jakim jest niacyna do ceny. Dostarczenie odpowiedniej ilości witaminy B3, jest niezwykle trudne, a jednocześnie konieczne, ponieważ witamina ta bierze udział w detoksykacji organizmu, działa dobroczynnie na system nerwowy i stan psychiczny człowieka. Dlatego warto stosować niacynę 100 mg regularnie jako uzupełnienie zbilansowanej codziennej diety.

Niacyna (witamina B-3) bierze udział w produkcji energii, w syntezie niektórych hormonów i DNA. Jest składnikiem dwóch koenzymów NAD i NADP, które w połączeniu z białkami tworzą enzymy oksydoreduktazy, uczestniczy w metabolizmie białka, tłuszczu, i węglowodanów oraz utlenianiu komórkowym.

Niacyna 800 mcg / 100 tab Puritan's Pride wspomaga wrażliwość na insulinę i jej wydzielanie. Wspiera regulacje wydzielania soku żołądkowego. Oddziałuje również korzystnie na system nerwowy i stan psychiczny człowieka. Bierze udział w detoksykacji organizmu.

Niacyna produkowana jest w organizmie z tryptofanu. Jednak sam tryptofan jest aminokwasem egzogennym, czyli należy dostarczyć go z pożywieniem, gdyż nie jest syntetyzowany w organizmie.

Na polepszenie wchłaniania Niacyny wpływają witaminy z grupy B, witamina C, fosfor i chrom.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Produkty powiązane