VITARGO

VITARGO ORYGINALNE TO NAJEFEKTYWNIEJ PRZYSWAJALNY NA ŚWIECIE NAPÓJ WĘGLOWODANOWY DLA SPORTOWCÓW.

Vitargo® jest rewolucyjnym źródłem energii. Jest stosowane zarówno przez olimpijczyków, światowe elity sportowej, ale także przez miliony aktywnych ludzi pragnących poprawić kondycję i wyniki sportowe.

Nie pozwól by ciężka praca na siłowni, boisku, hali, lub w plenerze poszła na marne przez źle dobrane, o niskiej jakości odżywki sportowe. Jeśli poważnie traktujesz swoją sprawność fizyczną i intensywnie trenujesz musisz pomyśleć o właściwym wyborze źródła energii.

Vitargo® jest bez wątpienia lepszym źródłem energii , wśród węglowodanowych napojów sportowych, niż te zawierające: glukozę, fruktozę, maltodekstrynę, kukurydzę woskową, skrobię modyfikowaną, sacharozę.

Vitargo® ma wielokrotnie niższą osmolalność niż inne odżywki, to przekłada się na szybkość opuszczania żołądka i uniknięcia odwodnienia, oraz dyskomfortu ze strony układu pokarmowego. Wyjątkowe właściwości

Vitargo® powodują 70% szybsze uzupełnianie glikogenu mięśniowego w porównaniu do maltodekstryny+cukry. I jest to udowodnione przez niezależnych naukowców!

Sprawny marketing nie podważy naszych rezultatów, ponieważ my nie obiecujemy, my dysponujemy faktami, potwierdzonymi przez badania kliniczne.

Vitargo® jest popularnym źródłem energii wśród sportowców na całym świecie ze względu na jego najwyższą jakość i posiadane certyfikaty. Jest wytwarzany w zakładzie produkującym tylko i wyłącznie najwyższej klasy węglowodan Vitargo®, gdzie ściśle przestrzegane są procedury kontroli jakości na każdym etapie produkcji odżywki.

Vitargo® można przyjmować w postaci napojów, batonów i żeli.


FA VITARADE EL 1000G

FA VITARADE EL 1000G

Vitarade® EL fueled by Vitargo® został stworzony z myślą o czołowych sportowcach wyczynowych w ..

60,00zł Bez podatku: 55,56zł

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)